Tory saneczkowe w Łodzi – cennik

W wielu dużych miastach nie brakuje obecnie licznych atrakcji sportowych. W Łodzi dużą popularnością wśród mieszkańców cieszą się tory saneczkowe.

Tor saneczkowy Łódź – cennik

Jeden z nich mieści się na terenie restauracji góralskiej przy ulicy Starorudzkiej. Jest czynny przez cały rok, z wyłączeniem dni deszczowych. Ma on 580 metrów długości. Ten tor saneczkowy Łódź cennik jest dostępny dla każdego młodego sportowca. Koszt jednego zjazdu to 6 zł, a dzieci do 8 roku życia na jednym wózku z rodzicami mogą zjeżdżać bezpłatnie. Z samej góry toru można podziwiać całą panoramę Łodzi. Teren obok toru saneczkowego pozwala na spacer i chwilę relaksu.

 

Drugi tor saneczkowy znajduje się na Rudzkiej Górze. Jest to częściowo sztucznie usypane wzniesienie w Łodzi (230 m n. p.m.). jest ono usytuowane na Rudzie Pabianickiej przy ul. Starorudzkiej. Na terenie tego wzniesienia znajduje się kompleks rekreacyjny o obszarze około 11 ha, na którym istnieje możliwość uprawiania różnego rodzaju sportów. Wśród licznych atrakcji można wymienić całoroczny tor saneczkowy. Tor ten jest oparty na grawitacyjnym systemie zjazdu. Jego długość wynosi 580 m. W niektórych miejscach sanki osiągają prędkość do 50 km/godz. Warunkiem korzystania z obiektu jest brak opadów oraz zalodzenia ślizgu toru. Korzystanie z tej atrakcji jest niezłą zabawą dla całych rodzin.

 

Możesz również polubić…