Stok saneczkowy, tor saneczkowy cennik. Gubałówka – niezwykła atrakcja dla dzieci i dorosłych

Gubałówka to niezwykłe miejsce „stolicy polskich gór”, które swym urokiem przyciąga niezliczoną liczbę turystów. Dorośli mogą tutaj podziwiać przepiękną panoramę Zakopanego oraz Tatr, z kolei dzieci mogą cieszyć pięknym górskim widokiem zjeżdżając znajdującym się tutaj torem saneczkowym.

Tor saneczkowy Gubałówka – cennik

Tor saneczkowy Gubałówka to niebywała atrakcja dostarczająca niesamowitych wrażeń. Co prawda zjazd nie trwa długo, ale w tym czasie można podziwiać przepiękne górskie widoki. Nic zatem dziwnego, że ten stok saneczkowy to niesamowita atrakcja nie tylko dla dzieci ale i dorosłych. Zjeżdżalnia grawitacyjna ma aż 750 metrów długości, a różnica wysokości wynosi 45 metrów.

stok saneczkowy

Ta forma rozrywki jest bezpieczna, dlatego mogą cieszyć się nią najmłodsi miłośnicy sportów zimowych. Wózek zjeżdżający wyposażony jest w ręczny hamulec, dzięki czemu w każdej chwili można zmniejszyć prędkość jazdy. Ponadto wózek hamuje samoczynnie po przekroczeniu 20 km/h. Jednak warto pamiętać, aby podczas zjazdu zachować szczególną ostrożność oraz bezpieczny odstęp od innych saneczkarzy.
Gubałówka tor saneczkowy cennik , jest przystępny dla wszystkich turystów. Gubałówka zjazd to niesamowita atrakcja, która dostarcza młodym sportowcom niezapomnianych wrażeń.

 

Możesz również polubić…