Lodowisko w Krynicy – niezwykła atrakcja dla każdego. Krynica Zdrój – lodowisko – godziny otwarcia

Krynica Zdrój to urocza, górska miejscowość odwiedzana co roku przez tysiące turystów. Nie brakuje tu licznych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

atrakcje krynica zdrój i okolice

Zarówno liczni turyści jak i mieszkańcy tego miasta nie mogą narzekać na nudę. Mają bowiem do dyspozycji mnóstwo atrakcji sportowych. Wśród nich można wymienić Krynica łyżwy. Hala lodowa w Krynicy Zdroju posiada lodowisko o wymiarach (30 x 60 metrów) z trybunami mogącymi pomieścić 2635 osób na miejscach siedzących oraz około 300 osób na stojąco. Na terenie obiektu mieści się wypożyczalnia łyżew figurowych i hokejowych oraz kasków ochronnych dla dzieci.

Krynica lodowisko godziny otwarcia

Każdego roku w okresie od lipca do kwietnia następnego roku odbywają się tu ogólnodostępne ślizgawki, mecze hokejowe Krynickiego Towarzystwa Hokejowego oraz gościnnie mistrzostwa jazdy figurowej. Krynica lodowisko godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb sportowców. Miasto to cieszy się niezwykłą popularnością zarówno wśród kuracjuszy jak i licznych sportowców uwielbiających górskie klimaty. Atrakcje Krynica Zdrój i okolice robią niesamowite wrażenie, które na długo pozostają w pamięci każdego turysty.

 

Możesz również polubić…