Zdobądź kurs – kurs trenera personalnego. Personalny trener osobisty Warszawa i Gdańsk

Od zawsze czułeś zamiłowanie do sportu? Lubisz dowiadywać się nowych rzeczy o swoim ciele i zarażać tym innych? Zależy Ci na tym, by utrzymywać nieprzeciętną formę i dobre zdrowie?

Zacznij w końcu robić to co kochasz! Kurs trenera personalnego jest właśnie dla Ciebie!

Trener personalny kurs w Gdańsku oparty jest na praktyce. Zdobędziesz na nim niezbędną wiedzę z zakresu podstaw dietetyki, anatomii i fizjologii człowieka, skupiając się głównie na budowie mięśni i mechanizmie ich działania. Nauczysz się także jak układać plan treningowy oraz jak technicznie wykonywać ćwiczenia tak, by przynosiły one jak najlepsze efekty. To od Ciebie zależy jaki rodzaj pracy wybierzesz. Ze względu na rosnącą popularność tego zawodu będziesz mógł współpracować z klubami Fitness lub jeśli wolisz, możesz zostać niezależnym Freelancerem.

Personalny trener osobisty Warszawa i Gdańsk zapewnia kompleksową opiekę. Pozwoli Ci osiągnąć wyznaczone cele i odpowiednio zmotywuje do działania. Trener osobisty poświęca 100% uwagi na Twoje efekty, dobierając program treningowy do Twoich potrzeb, uwzględniając przede wszystkim Twoje możliwości fizyczne i preferencje ćwiczeniowe. Pamiętaj, że indywidualnie dobrany trening to klucz do sukcesu.

 

Możesz również polubić…