Jak wydać mało, a wyglądać drogo?

Wygląd nie jest najważniejszy. Tak to prawda, ale to właśnie po wyglądzie jesteśmy oceniani, gdy spotyka się kogoś po raz pierwszy, oraz kiedy tworzymy pierwsze wrażenie.
Taka jest nasza natura, czy się z nią zgadzamy, czy nie.
Jako ludzie jesteśmy oszczędni, jeśli chodzi o poznawanie świata.

PIERWSZE WRAŻENIE
Siła pierwszego wrażenia, jest naprawdę ogromna. To ono głównie decyduje, czy mamy ochotę poznać drugą osobę.
Poza tym nasz wygląd, sposób ubierania się wpływa także na naszą pewność siebie. Innymi słowy, dobrze czujemy się we własnym ciele.

CO ZAKŁADAĆ?
Wbrew pozorom nie musimy być milionerami i wydawać miliony na ubrania, również aby wyglądać dobrze nie musimy mieć na sobie samych markowych ubrań.
Wystarczy jedna część garderoby ze znanym logo, jak buty, czapka czy pasek.

DODATKI
Warto pomyśleć też o dodatkach, jak na przykład okulary przeciwsłoneczne. Dobre i markowe okulary dodają klasy.

GDZIE KUPOWAĆ?
Kupując ubrania, trzeba pamiętać o miejscach w których kupimy markowe ubrania w mocno obniżonych cenach, ponieważ są to na przykład kolekcje sprzed paru lat.
Na samym początku warto jest przejrzeć internet. Markowych ubrań szukajmy przede wszystkim w tych mniejszych sieciówkach, a często możemy dać się zaskoczyć.
W zagranicznych sklepach internetowych możemy znaleźć perełkę, za którą wraz z kosztami dostawy zapłacimy mniej niż w Polsce.

FRYZURA I DBANIE O WYGLĄD
Niektórzy eksperci z dziedziny mody twierdzą, że niektóre fryzury są w stanie znacząco podnieść nasz status majątkowy. Jedną z nich jest zaczesywanie włosów do tyłu.
Kolejny aspekt, to dbanie o swoją odzież. Wyprane i uprasowane, niezależnie czy to zwykły t-shirt czy bluza sprawiają, że wyglądamy lepiej.
Czyste, wyczyszczone buty także potrafią wywrzeć lepsze wrażenie.

Możesz również polubić…