Niezapomniane chwile na Krynickich zjeżdżalniach – Krynica Morska zjeżdżalnie

Usytuowana na niewielkim skrawku lądu – Mierzei Wiślanej, Krynica Morska od dziesiątek lat przyciąga tysiące turystów rocznie. Przybywają tu wczasowicze spragnieni słońca oraz morskich wód. Najmłodsi z nich chętnie spędzają niezapomniane chwile na krynickich zjeżdżalniach.

Krynica Morska – zjeżdżalnie

Krynica Morska to przepiękna oraz malownicza miejscowość położona nieopodal Zalewu Wiślanego. Jest to niezwykły ośrodek rekreacyjno- uzdrowiskowy, w którym każdy wczasowicz znajdzie coś dla siebie. Zatem nic dziwnego, że z roku na rok przybywa tu turystów kochających wybrzeże Bałtyku. Wśród wielu atrakcji dużą popularnością cieszy się Krynica zjeżdżalnie.

 

Jest to doskonała forma rozrywki, z której bardzo chętnie korzystają zarówno małe dzieci jak i młodzież. W cenie jednego biletu można korzystać z czterech innowacyjnych urządzeń. Wśród nich można wymienić zjeżdżalnię Minionki, zjeżdżalnię Alladyn, Zamek Pinokio oraz suchy basen- tak zwane kuleczki. Oprócz tego obiekt rekreacyjno – sportowy wyposażony jest Batut – 6cio stanowiskowy, Eurobangee – 4 stanowiska oraz niezwykle uwielbiane przez dzieci kule wodne. Krynica Morska zjeżdżalnie to niezwykłe miejsce, w którym można spędzić niezapomniane chwile. To doskonałe miejsce na spędzenie z rodziną czasu z niezwykle miłej i przyjemnej atmosferze.

 

Możesz również polubić…