Naszywki – zamów je bezpośrednio w hafciarni

Naszywki na zamówienie to niezwykle popularny sposób znakowania odzieży i akcesoriów. Powodem takiego znakowania może być wszystko: osobiste preferencje, przynależność do grupy społecznej, do organizacji rządowej czy służby publicznej, a także ranga w danej instytucji, na przykład w wojsku.

W latach 90-tych naszywki wykorzystywane były przez gwiazdy muzyki, którzy zdobili nimi swoje kreacje, torby i pokrowce na instrumenty. Ich śladem szli fani, którzy naszywki z nadrukami lub haftami nawiązującymi do idoli, nanosili na swoją odzież, torby lub plecami czy obuwie.

Moda na naszywki na zamówienie cały czas trwa. Umieszczane są na odzieży, piórnikach, torbach i plecakach – właściwie wszędzie, gdzie można je naszyć i gdzie będą pasować. Korzystają z nich młodzi, ale również dorośli. Naszywki pozwalają zmienić daną kreację nadając jej wyjątkowy charakter, pazura lub oryginalny design.

Naszywki na zamówienie wykorzystywać można także w celach biznesowych. Podkreśla i propaguje znak firmowy, logotyp na koszulkach, czapkach z daszkiem czy uniformach pracowników konkretnej firmy. Pozwala to na uzyskanie spójnego wizerunku pracowników danej firmy, a dodatkowo stanowi świetną reklamę marki (jako pracodawcy, jak i producenta).

Naszywki często tworzone są przy pomocy techniki zwanej sitodrukiem. To najstarsza metoda druku, ale wciąż pozostają najlepszą. Używa się w niej sita, na które nakłada się wybrany szablon. Przez sito przepuszczana jest farba i wylewana na dany materiał. To bardzo trwały sposób na nadruk, dzięki któremu wzory naszywek są niezwykle odporne na wszelkie uszkodzenia.

Sitodruk stosuje się na różnorodnych materiałach, takich jak na przykład jeans, bawełna czy skóra. Tworzy się dzięki niemu druk odporny na płowienie, wytarcia czy blaknięcie – nawet podczas częstego prania. Sitodruk pozwala też na utworzenie naszywek trójwymiarowych, które będą odporne na promienie UV, a także zbyt wysokie lub zbyt niskie temperatury.

Możesz również polubić…