Zjazdy na torach bobsblejowych – atrakcja dla całej rodzin. Tor bobslejowy w Polsce – cena

Coraz większą popularnością cieszą się zjazdy na torach bobslejowych. Ta dyscyplina sportowa przynosi wiele radości zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym.

tor bobslejowy w Polsce – cena

Typowy bobslej to niezwykle interesujący sport, który polega na zjeżdżaniu po torach pokrytych lodem. Pasjonaci tego sportu zjeżdżają w dół na sankach zwanych bobslejami. Ta olimpijska dyscyplina sportowa zdobyła szczególne uznanie w Pradze. Tor bobslejowy w Polsce znajduje się między innymi w Karpaczu. Co prawda różni się on od profesjonalnego, olimpijskiego toru, ale cieszy się wśród małych sportowców oraz dorosłych turystów dużą popularnością. Ten tor bobslejowy ma długość zjazdu wynoszącą 800 metrów.

 

Posiada jedenaście wiraży, dzięki czemu przynosi miłośnikom sporo adrenaliny. Bobslej cena jest dostosowana do zasobności portfelów większości turystów.
Zjazdy bobslejowe w towarzystwie przyjaciół przynoszą uczestnikom wiele radości. Ta dyscyplina sportowa jest bezpieczna, ale zaleca się by najmłodsi uczestnicy zjeżdżali wspólnie z osobom dorosłą. Jest to wspaniała rozrywka na świeżym powietrzu dla całej rodziny.

 

Możesz również polubić…