Stoki saneczkowe. Tor saneczkowy na Gubałówce – Zakopane

Zakopane to niezwykłe miasto, które swym niebywałym pięknem oraz górskim klimatem przyciąga każdego roku liczne rzesze turystów. Nie brakuje tu licznych atrakcji zarówno dla miłośników górskich krajobrazów jak i dla miłośników sportów zimowych.

stoki saneczkowe

Wśród licznych zimowych atrakcji Zakopanego nie sposób nie wymienić toru saneczkowego znajdującego się na malowniczej Gubałówce. Tor saneczkowy to nic innego jak niezwykle długa rynna, w której poruszają się specjalnie przygotowane do tego celu sanki. Zjazd torem saneczkowym na Gubałówce jest niesamowitym przeżyciem dostarczającym wielu wrażeń. Co prawda trwa on zaledwie dwie minuty, ale siła pędu oraz otoczenie tatrzańskiej przyrody sprawiają, że pozostaje on na długo w pamięci większości saneczkarzy.

Tory saneczkowe Zakopane

Tory saneczkowe Zakopane mają długość około 750 metrów. Stoki saneczkowe w Zakopanem to atrakcja sprawiająca wiele radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Zjazdy dostarczają niesamowitych wrażeń, które na długo pozostają w pamięci wszystkich górskich turystów. Gubałówka to niezwykłe miejsce w Zakopanem, które przyciąga turystów nie tylko piękną, górską panoramą miasta i Tatr, ale oferuje niezapomniane chwile wszystkim turystom spragnionym wrażeń.

Możesz również polubić…