Szczawnica Palenica tor saneczkowy. Zjazdy saneczkowe w Szczawnicy oraz Jedlinie Zdrój

Zjeżdżanie na torze saneczkowym jest sportem cieszącym się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych. Nowoczesne tory saneczkowe znajdują się w wielu górskich miejscowościach.

Szczawnica Palenica tor saneczkowy

Szczawnica Palenica tor saneczkowy to nowoczesna zjeżdżalnia grawitacyjna znajdująca się na niewielkim wzgórzu. Zjazd zapewnia bezpieczeństwo, gdyż odbywa się w wózkach przystosowanych do szybkiej jazdy po odpowiednio wyprofilowanych torach.
Szczawnica tor saneczkowy znajduje się na górnej stacji kolei krzesełkowej na Palenicę. Funkcjonuje on od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Długość trasy zjazdowej wynosi 570 metrów, a różnica wysokości to 21 metrów. Czas zjazdu wynosi około cztery minuty. W tym czasie zjeżdżający turyści mogą podziwiać piękne, górskie krajobrazy. W siedzeniach saneczkowych mogą znajdować się maksymalnie dwie osoby. Jest to więc wspaniała rozrywka dla najmłodszych dzieci, które to w towarzystwie swoich rodziców mogą przeżyć niesamowitą przygodę. Po zakończonym zjeździe, wyciąg przewozi uczestników z powrotem na górę.

Jedlina Zdrój tor saneczkowy – cennik

Dużą popularnością cieszą się też tory saneczkowe zlokalizowane w wielu innych górskich miejscowościach. Jedlina Zdrój tor saneczkowy cennik jest przystosowany do zasobności portfela większości turystów. Tory saneczkowe lokowane w górskich miejscowościach, to doskonała atrakcja na świeżym powietrzu, z której korzysta wiele rodzin.

Możesz również polubić…