Sankostrada, Góra Parkowa Krynica Zdrój – cennik. Niezapomniana góra i tor saneczkowy w Krynicy Zdrój

W malowniczo położonej Krynicy Zdój nie brakuje atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Dużą popularnością cieszy się Góra Parkowa oraz tor saneczkowy.

Sankostrada

Będąc w tej górskiej, uzdrowiskowej miejscowości nie sposób ominąć Górę Parkową z której rozpościera się przepiękny widok na całe miasto. Szczyt ten wznosi się na wysokości 741 m n. p.m. i znajduje się w samym sercu Krynicy, nad Deptakiem. Jest to niezwykle urokliwe miejsce, z wieloma pięknymi zakątkami. Idealnie nadaje się do spacerów, relaksu i odpoczynku. Odkrywając Górę Parkową każdy turysta ma okazję zobaczyć wiele ciekawych i wartych zobaczenia miejsc. Wśród nich można wymienić stawy z łabędziami i kaczkami oraz  XIX-wieczne, drewniane altany. Na szczyt można wejść pieszo lub wjechać – kolejką linowo-terenową.

góra parkowa Krynica Zdrój – cennik

Góra Parkowa Krynica Zdrój cennik jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych turystów. Za wjazd i zjazd z góry dorośli muszą zapłacić 16 zł., natomiast dzieci i młodzież 13 zł. Bilet normalny w jedną stronę dla dorosłych kosztuje 11 zł. Młodsi turyści mogą spędzić niezapomniane chwile odwiedzając tor saneczkowy Krynica.

tor saneczkowy Krynica

Zjazd na sankach rynną długości około 800 metrów dostarcza wielu pozytywnych emocji, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Trasa zjazdu jest oświetlona, więc można zamówić nocne zjazdy. Sankostrada krynica zdrój cennik jest przystępny. Za pojedynczy zjazd trzeba zapłacić 6 zł, trzy zjazdy kosztują 16. 50 zł, 5 zjazdów 25 zł.

 

Tor w Krynicy jest to czynny przez cały rok. Podczas zjazdu saneczkami można podziwiać pięknie widoki, roztaczające się ze szczytu. Dzieci z pewnością będą zachwycone szaloną zabawą, a rodzice cudownymi krajobrazami. Jest to świetne miejsce do spędzenia miło czasu z rodziną.

 

Możesz również polubić…