Pływanie dla najmłodszych – lekcje pływania niemowląt Poznań. Nauka pływania dla dzieci

Pływalnie dla niemowlaków często spotykają się z dezaprobatą dorosłych. Nadal to zajęcie wzbudza w matkach lęk i strach o swoje dziecko. Wiele osób zapomina, że to właśnie woda stanowiła naturalne środowisko malucha przez 9 pierwszych miesięcy życia.

Tymczasem…
Jest to świetna forma spędzania czasu zarówno dla rodzica jak i dziecka. Jak twierdzą specjaliści, lekcje pływania niemowląt nie tylko wpływają na ich rozwój ruchowy, ale także na układ immunologiczny, uodparniając niemowlę na infekcje ! Poznań, jako miasto przyjazne najmłodszym, daje szanse rozwoju już od pierwszych miesięcy. Zajęcia ułożone są tak, by pobudzić wyobraźnię poprzez różnego rodzaju, kształty, kolory i bodźce a stopniowe oswajanie się z nowym otoczeniem gwarantuje niepowtarzalne doświadczenia. Podstawową formą nauki dla najmłodszych jest zabawa, co sprawia, że dzieci chętnie uczęszczają na zajęcia.

To doskonałe połączenie rozwoju i przyjemnego, rodzinnego spędzania czasu. Nauka pływania dla dzieci jest aktywną formą spędzania czasu, gdzie już od najmłodszych lat w dziecku kształtują się zdrowe nawyki ruchowe i prawidłowa postawa ciała, które stanowią inwestycję w przyszłość.

Możesz również polubić…