Zjazd saneczkami w Karpaczu

Zjazd torem saneczkowym w Karpaczu z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom uwielbiającym solidną dawkę adrenaliny. Z tej atrakcji turystycznej każdego roku korzysta niezliczona liczba miłośników sportów zimowych.

Karpacz zjazd saneczkowy

Karpacz zjazd saneczkowy znajduje się w samym centrum miasta, na stoku góry Kolorowej. Zjazd torem saneczkowym sprawia niesamowitą frajdę nie tylko dzieciom, ale i osobom dorosłym. Wbrew pozorom jest to bardzo bezpieczna dyscyplina sportowa. Zjeżdżające z torów saneczki są wyposażone w specjalne pasy bezpieczeństwa oraz hamulec, za pomocą którego można samemu kontrolować prędkość jazdy. Maksymalna prędkość jaką można osiągnąć podczas zjazdu wynosi 35 kilometrów na godzinę.

 

Saneczki wyposażone są w dwa miejsca siedzące, dzięki czemu można jeździć z osobą towarzyszącą. Konstrukcja toru umożliwia jazdę w każdych warunkach, bez obawy o wypadnięcie wózków z szyn.
Karpacz saneczki zapraszają turystów do korzystania z tej atrakcji przez cały rok. W czasie zjazdu można podziwiać przepiękne górskie widoki. Ta dyscyplina sportowa dostarcza niesamowitych wrażeń zarówno latem jak i zimą. Jest to doskonała forma rozrywki na świeżym powietrzu dla całej rodziny.

 

Możesz również polubić…