Zakonnik, który zmienił świat

Zakonnik, który odmienił serca wielu osób, zadziwił cały świat swoim trudnym, pełnym cierpienia życiem. O kim mowa?

Ojciec Pio

Człowiek nieustannej modlitwy, jak święty Franciszek był żywym obrazem Chrystusa Ukrzyżowanego. Podczas odprawiania Mszy Świętej wszyscy zgromadzeni widzieli cudowne przemiany. Uzdrawiał słowem i dotykiem, nie tylko poprzez bezpośredni kontakt, ale także na odległość. Człowiek ogromnej wiary.
Przyszły zakonnik Ojciec Pio urodził się w Pietrelcinie na południu Włoch. Ochrzczony został jako Franciszek. Początkowo był zwykłym zakonnikiem, niczym szczególnym się niewyróżniającym. Mijające dni, lata przygotowywały Ojca Pio do trudnej drogi. Otrzymane Stygmaty dary uzdrawiania oraz ogromna chęć spowiedzi były wszystkim w jego życiu.

Każdy kto poprosił o wsparcie otrzymał, czy zakonnik jest znany przez wszystkich? Przez osoby wierzące, na pewno. Przez wielu uważany jest za jednego z największych świętych.
Każdy kto chciałby go poznać może z nim porozmawiać zagłębiając się w modlitwę do niego, albo po prostu wczytując się w słowa, które dla nas pozostawił. Na długo pozostanie w sercach. Więcej na https://wiedzaojcapio.pl

Możesz również polubić…