Keno w ofercie Totalizatora Sportowego – co warto wiedzieć?

Wielu graczy nie chce godzinami oczekiwać na wyniki losowania gier liczbowych. Rozwiązaniem może być obstawianie w grach, które mają losowania dwa razy dziennie, jednak nie każda osoba jest zadowolona nawet z takiej opcji. Dla takich graczy wymarzoną grą jest Keno. Co warto wiedzieć o tym produkcie z oferty Totalizatora Sportowego?

 

Keno to gra w przypadku której konieczne jest wybranie co najmniej jednej liczby. Zasady gry są bardzo podobne do zasad gry Multi Multi. Jak grać w Keno? Należy wybrać jedną z metod gry – chybił trafił lub samodzielne skreślanie liczb. Potem można już zdecydować się na liczbę numerów. Maksymalnie można obstawić dziesięć numerów. Wtedy główna nagroda wynosi 200 000 zł. Możliwe jest również wybranie gry ze stawką, co zwiększa wygraną, ale również cenę takiego zakładu.
Wyniki losowania Keno pojawiają się co cztery minuty. Dlatego w przypadku dłuższej gry konieczne jest zazwyczaj przebywanie w kolekturze. Wyniki pojedynczego zakładu można sprawdzić w kolekturze lub w internecie. Należy pamiętać, że wypłata wygranych jest mocniej ograniczona czasowo niż w przypadku pozostałych gier.

 

Możesz również polubić…