Zasady dużego lotka

Duży lotek to najpopularniejsza, wręcz flagowa gra oferowana przez Totalizator Sportowy. Jej popularność wynika z prostych zasad oraz dużych kwot, które można wygrać przy niewielkim wkładzie finansowym. Jednocześnie jest to nieszkodliwa zabawa, która może przysporzyć nam sporo emocji, a kto wie – może i pomóc zrealizować nasze marzenia.

Duży Lotek – zasady

Zasady gry są niezwykle proste. W kolekturze Totalizatora Sportowego kupujemy specjalny kupon z wytypowanymi liczbami. Do wyboru mamy grę na chybił-trafił, w które liczby są typowane losowo i komputerowo, oraz możliwość skreślenia własnych cyfr. Typuje się 6 z 49. Jeden zakład kosztuje 2zł a na jednym blankiecie można wykupić ich osiem. Potem nie pozostaje nam nic innego jak obejrzeć losowanie wygrywających cyfr w telewizji albo Internecie. Za wygrane kupony uznaje się te, na których zgadzały się 3, 4, 5 albo 6 cyfr. Naturalnie to właśnie “szóstka” gwarantuje nam zdobycie głównej wygranej.

Wyniki dużego lotka wzbudzają zawsze spore emocje. Nic dziwnego – nie codziennie stajemy przed możliwością wzbogacenia się o kilka milionów.

Możesz również polubić…