CV dla kucharza

Aby napisać odpowiednie curriculum vitae i zachęcić potencjalnego pracodawcę do kontaktu z nami w celu ustalenia daty rozmowy kwalifikacyjnej, należy przestrzegać pewnych zasad. Odpowiednio napisane CV powinno być przejrzyste i zawierać sobie tylko i wyłącznie potrzebne informacje do rekrutacji na dane stanowisko.

CV kucharza wzór

kucharze w swoim CV często zawierają błędne sformułowania takie jak na przykład: umiejętność przygotowywania potraw lub sprawna realizacja zamówień. Niestety takie sformułowania nie wystarczą żeby odpowiednio zainteresowanie swoją osobą potencjalnego pracodawcę.

Najlepiej napisane dla kucharza powinna zawierać dokładny opis obowiązków które wykonywał on w danym miejscu pracy. Na samym początku CV najlepiej opisać doświadczenie, dopiero później ewentualnie wykształcenie i kursy. Warto także pomyśleć twoim sobie rubryka dotyczącą podsumowania zawodowego Czy możemy pokrótce opisać swoją osobę i dotychczasowe doświadczenie na danym stanowisku. Jeżeli piszemy o odbytych kursach i szkoleniach, należy pamiętać, iż musimy mieć odpowiednie załączniki potwierdzające nasze kursy.

Możesz również polubić…